Засідання обласного методичного об’єднання

18 жовтня 2023 року кафедра психології взяла участь у засіданні обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Доц. Гончарова Н.О. підготувала доповідь на тему «Емоційне вигорання педагогічних працівників», у якій розкрила сутність емоційного вигорання, причини його виникнення, характерні симптоми та шляхи запобігання емоційному вигоранню. Наталією Олексіївною були запропоновані практичні рекомендації та вправи щодо профілактики синдрому емоційного вигорання у педагогічних працівників, а також визначені шляхи подальшої співпраці.