Шевчук Вікторія Валентинівна (Випуск – 2006 р.) – кандидат психологічних наук (2010), доцент, член Української спілки психотерапевтів.
Навчання в університеті сприяло розвитку педагогічної та наукової компетентності. Окрім того, цей період загартував мене і зміцнив у думці про те, що немає нічого неможливого, а на неможливе потрібно просто трішки більше часу та бажання.
Муліка Катерина Миколаївна (Випуск –2005 р.) – обіймаю посаду завідувача обласного центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського з 2006 року; є членом атестаційної комісії Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА з атестації педагогічних працівників; навчаюсь в аспірантурі Інституту соціальної та політичної психології НАПН України
Щиро вдячна за ґрунтовні лекції з психології управління та психології праці, які викладала Калюжна Ю.І. Моїми конспектами з цих дисциплін користувались діти моїх колег, які навчалися у різних ЗВО України, опановуючи спеціальність «Психологія».
У подальшій професійній діяльності керувалася структурованістю і глибиною, яку демонструвала Кравченко О.Д. на лекціях із загальної психології.
З часу навчання на психолого-педагогічному факультеті до сьогодні підтримую дружні та професійні зв’язки із Губіною Т.І., професором Моргуном В.Ф.
Саме на лекціях науковців-психологів зародились бажання та інтерес до науки, що спонукало до мого подальшого особистісного розвитку та життєвого становлення.
Рік триває співпраця між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації. У межах співпраці викладачі університету провели низку просвітницьких заходів. Зокрема, кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри кризової психології, доцентка Ніна Атаманчук та доцент кафедри кризової психології Віталій Лавріненко розробили загальні короткострокові програми підвищення кваліфікації, за якими читають лекції для посадових осіб органів місцевого самоврядування, а також сформували методичні рекомендації до програми підвищення кваліфікації.
Нині така взаємодія формує найбільш затребуваний досвід – досвід ділитися знаннями та підтримувати обізнаність інших людей стосовно підтримки українців, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Щиро дякуємо Полтавському регіональному центру підвищення кваліфікації, особисто – його директорці Наталії Осипенко за визнання й високу оцінку діяльності викладачів кафедри кризової психології щодо розвитку професійних компетентностей управлінських кадрів.
Операційна директорка БО «ВБФ «Соціальні реформи» Олександра МАЛОРОДНА нагородила викладачів кафедри кризової психології грамотами за активну громадську позицію, волонтерську діяльність, психологічну підтримку учнівської молоді: Світлану ЯЛАНСЬКУ, докторку психологічних наук, професорку, професорку кафедри кризової психології, деканку факультету психології і соціальної роботи; Ніну АТАМАНЧУК, кандидатку психологічних наук, доцентку, завідувачку кафедри кризової психології.
Сертифікатна освітня програма «Психотерапія травм та реабілітація за методом Мюррей. Рівень І»
Слухачі подякували організаторам СОП, спікерам Руслану та Людмилі ІЛЬЧЕНКО.
Дякую за навчання та можливість набуття практичних компетентностей!!! За час навчання на СОП стали як одна велика родина. Отримали підтримку, розуміння, не засудження. Емоцій дуже багато. Завдячуючи спікерам, мали можливість побачити себе з іншої боку. Зрозуміли, що потрібно багато працювати над собою, щоб бути висококваліфікованим, затребуваним на ринку праці фахівцем (Вероніка СУХОМЛИН (група КП- 511).
Проходження освітньої сертифікатної програми з психологічної реабілітації травми за методом Мерлін Мюррей було неймовірно актуальним, цікавим і корисним досвідом для фахівців з кризової психології. Спікери професіонали, фанати своєї справи, а їхні методики надихали мене на подальше вивчення психології реабілітації. Це важливий крок у моєму професійному становленні. Дякую за отримані професійні компетентності на СОП «Психотерапія травм та реабілітація за методом Мюррей. Рівень І»!!! (Дмитро КУЖІЛЬ (група КП-511).
Це був неймовірний шлях самопізнання, взаєморозуміння та одужання. Наші спікери Руслан та Людмила ІЛЬЧЕНКО – справжні професіонали, які вкладають усе своє серце у допомогу іншим людям. Програма Мерлін-Мюррей відкрила нові горизонти для учасників СОП, допомагаючи їм перетворити травматичні досвіди на джерело сили та зростання. Ми вражені відданістю та прогресом кожного учасника, і відчуваємо безмежну вдячність за їхню довіру та віру в себе, кожного з нас. Нехай ця подорож буде світлою і вдячною для кожного, хто з нами. Разом ми сила! (Віталій ВИШНИК (група КП-511).
Я хочу подякувати Благодійній організації “Вихід є!”, а особливо Руслану та Людмилі Ільченко! Те, що ви робите неймовірно надихає, а спільно проведений тиждень навчання у вас, став для мене не тільки цікавим та пізнавальним для професійного зростання, а й дуже корисним в особистому плані. Адже після СОП я по іншому дивлюся на цей світ і це захоплююче. Дякую!!! (Ірина ЖАБСЬКА (група КП-511).
Найцінніше те, що спікер Руслан ІЛЬЧЕНКО ділився досвідом роботи з травмами з розумінням, що учасники СОП будуть нести та примножувати його знання. Дякую за практичний досвід та відданість своїй справі!!! (Олесь КУЦЕНКО (група КП-511).
Мої враження від сертифікованої програми, не передати словами. Досвідчений і відвертий спікер Руслан ІЛЬЧЕНКО, чудовий колектив та активна група створили неймовірну атмосферу, для роботи з психологічними травмами. Мали можливість зрозуміти те, як травма впливає на життя людини, та як працювати з травмованими особистостями. Ця сертифікатна програма підтвердила правильність мого професійного вибору бути фахівцем з кризової психології. Дуже дякую організаторам, спікерам Руслану та Людмилі ІЛЬЧЕНКО за титанічну працю та тепло ваших сердець!!! (Тетяна М’ЯКЕНЬКА (група КП-511).
На практиці я отримав знання про Метод Мюррей – це захоплюючий підхід, який допомагає у подоланні психологічних травм. Він сприяє особистісному росту та сприяє переборенню страхів, психологічних травм.
Набуті практичні компетентності будуть корисними для допомоги людям які постраждали від воєнних дій, стали жертвами сексуального і фізичного насильства. Дякую спікерам Руслану та Людмилі ІЛЬЧЕНКО!!! (Микола САМБУРОВ (група КП-511).
Психотерапія травми і реабілітація за методом Мюррей – це можливість навчитися себе любити, не завдаючи шкоди найближчим людям. Найцінніше, що я отримала за період навчання, – розуміння своїх почуттів, своєї поведінки, своїх думок. Цей метод сприяє не лише відновленню душевного спокою і рівноваги, а й особистому зростанню та професійному становленню. Можу сміливо рекомендувати цей метод не лише спеціалістам-психологам, але й кожному пересічному громадянину. ДЯКУЮ!!!(Олена Єдалова (група КП-511).
За збігом щасливих обставин я пройшла 1-й рівень психотерапевтичної програми за методом Мерлін Мюррей ще 5 років тому. І вже тоді моє життя якісно змінилось: я перестала поводитись, як жертва, мої доходи зросли, я стала більше радіти життю і значно менше жалітись на зовнішні обставини.
І ось я вдруге пройшла 1-й рівень уже у форматі для магістрів – кризових психологів, і ніби побачила себе в іншому вимірі – побачила те, що не видно в звичайному дзеркалі, про що сто разів читала, але не помічала і не визнавала в собі. А ще дістала уламки давно прихованих почуттів і прожила їх.
Дякую Руслану і Людмилі за їхню відданість своїй справі, за атмосферу довіри і безпеки, за натхнення та енергію професійного зростання!
Дякую Мерлін за унікальну програму, яка дає змогу прожити і відпустити “застояний” травматичний досвід, допомагає глибше пізнати себе і вийти з лабіринту власних звичок, захистів та упереджень! (Вікторія КУЛИК (група КП-511).
- Відгук магістрантки групи КП(з)-511 Шеремет Віталіни про учать у проєкті “SMUHA” разом із тренеркою к.психол.наук, доценткою кафедри кризової психології Тетяною Дзюбою.
- Відгук абітурієнтки 2024-2025 року Чередніченко Вікторії щодо вступної компанії на факультеті психології і соціальної роботи