Факультет психології і соціальної роботи долучився до заходу «ПНПУ – твій простір можливостей»

18 листопада 2023 року, в межах заходу «ПНПУ – твій простір можливостей», за підтримки ректорки Марини Гриньової, на факультеті психології і соціальної роботи проведено зустріч з учнівською молоддю Полтавщини, та дорослими, які цікавляться спеціальностями «Соціальна робота», «Психологія». Гості відвідали Мотиваційну галерею факультету «З нами відкриваються секрети успіху!» Ознайомилися з перевагами освітніх програм «Психологія», «Практична психологія», «Кризова психологія», «Кризова психологія. Соціально-психологічна реабілітація», «Соціальна робота (Соціальна педагогіка)». Долучилися до локацій: Ворк-шоп «Психологія про кожного» на базі Україно-Австро-німецького центру поведінкової економіки; екскурсія до Центру саногенної психології; екскурсія в інтерактивний простір «Твої можливості». Гості отримали сертифікати учасників заходу «ПНПУ-твій простір можливостей». Факультет психології і соціальної роботи: «З нами відкриваються секрети успіху!». Запрошуємо до співпраці!!!