День Гідності та Свободи.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.
Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші
протести в нашій сучасній державі: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му –
Революція Гідності.

Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та незалежність.

Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини — це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до мети: соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.

Тому саме в цей день студенти та викладачі факультету психології і соціальної роботи долучилися до флешмобу від руху опору”Жовта стрічка”🎗 на знак підтримки незламних українців на тимчасово окупованих територіях, які ризикують власними життями і не підкоряються ворогу!

ЖовтаСтрічка #НезламніУкраїнці #ДеньГідностіта_Свободи