Тренінг «Я МАМА» у рамках VІ Міжнародної науково-практичної конференції до 110-річчя ПНПУ імені В. Г. Короленка

31 травня 2024 року кафедрою кризової психології факультету психології і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у межах VІ Міжнародної науково-практичної конференції «ПСИХОЛОГІЧНІ КООРДИНАТИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ» до 110-річчя Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка проведено тренінг «Я МАМА» (Марина АНТОНЕЦЬ, кандидатка психологічних наук, доцентка, доцентка кафедри рослинництва Полтавського державного аграрного університету, голова Асоціації християн-педагогів Полтави)

Марина Олексіївна переконливо довела, що сучасна мама перебуває в постійному русі, прагнучи гармонії, без чого неможливо жити в суспільстві, де панували б віра, надія, любов. Тренерка наголошувала присутнім, що мама повинна бути засвідчена «в добрих ділах». Для застереження молоді від поганих вчинків, мами повинні орієнтувати дітей на самоконтроль.

Ведуча цікаво поінформувала учасників тренінгу про соціально-психологічні функції, які повинна виконувати мама

Дякуємо Марині Олексіївні за атмосферу тренінгу, комфортне спілкування, актуальну інформацію і цінний матеріал, корисні теоретичні знання та практичні рекомендації.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.