Засідання обласного методичного об’єднання педагогів хореографічного жанру

Кафедра психології факультету психології і соціальної роботи ПНПУ імені В.Г. Короленка 8 листопада 2023 року взяла участь у засіданні обласного методичного об’єднання педагогів хореографічного жанру на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.
Д.п.н., проф., завідувач кафедри психології Кононова М.М. виступила з доповіддю на тему «Особливості превенції емоційного вигорання учасників позашкільної освіти». Мариною Миколаївною було розкрито поняття синдрому емоційного вигорання, стадії, причини виникнення та симптоми емоційного вигорання у підлітків, розглянуто засоби профілактики та представлено комплексні заходи подолання вигорання з запропонованими практичними вправами та прийомами застосування різних видів мистецтва. Виступ на актуальну тему викликав низку запитань. На завершення було окреслено шляхи подальшої співпраці у рамках заходів з педагогами позашкільної освіти.