Зустріч з учнями 10 класу КЗ «Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

26 березня 2024 року у Центрі саногенної психології відбулася зустріч з учнями 10 класу КЗ «Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області». Докторка психологічних наук, професорка кафедри кризової психології, деканка факультету психології і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Світлана ЯЛАНСЬКА привітала присутніх провела арт-вправу «Енергія». Мета арт-вправи: допомогти учнівській молоді відшукати ресурси, як зовнішні, так і внутрішні. Стимулювати до активного використання позитивних ресурсів, щоб підтримати себе в складних життєвих умовах. За допомогою МАК (метафоричних асоціативних карт) з учням проведено вправу «Сила». Світлана ЯЛАНСЬКА наголосила, що представлені на картках образи стають видимою метафорою наших цінностей, страхів, бажань або пов’язані асоціативно з нашим внутрішнім досвідом. Важливо, що кожен може уявити і відчути щось своє. Це одна з проективних методик, яка підіймає з глибини підсвідомості несвідомі враження, котрі визначають реакцію на різні життєві ситуації. Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому. Щиро дякуємо учнівській молоді за активність!!!