VІ Міжнародна науково-практична конференція «ПСИХОЛОГІЧНІ КООРДИНАТИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ

30-31 травня 2024 року кафедрою кризової психології факультету психології і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка в змішаному режимі проведено VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ПСИХОЛОГІЧНІ КООРДИНАТИ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ» до 110-річчя Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Під час конференції виступив Сергій МАКСИМЕНКО, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, директор Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Тема доповіді: “Методологічні проблеми ортобіозу як рушія розвитку особистості в умовах війни”. Організатори конференції висловлюють слова вдячності Сергію Дмитровичу за привітання учасникам наукового заходу, за можливість більш глибокого та предметного розгляду важливого питання. Дякуємо за актуальну, змістовну доповідь. Бажаємо Сергію Дмитровичу міцного здоров’я і непереборного оптимізму в цей непростий час! Пишаємося багаторічною співпрацею!!!

Презентація «Методологічні проблеми ортобіозу як рушія розвитку особистості в умовах війни»