Викладачі кафедри кризової психології прочитали лекції з елементами тренінгу для посадових осіб Полтавського регіону

20-21 серпня 2024 року онлайн навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальними короткостроковими програмами на базі Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації провели автори і викладачі програм: кандидат психологічних наук, завідувач кафедри кризової психології, доцент Ніна АТАМАНЧУК; кандидат психологчних наук, доцент кафедри кризової психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Віталій ЛАВРІНЕНКО.
Навчання відкрили Наталія ОСИПЕНКО, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації; Юлія РЯБЦЕВА, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.
Ніною АТАМАНЧУК у межах короткострокової програми «Ефективна комунікативна компетентність публічного службовця в умовах впровадження змін» слухачам запропоновано наступну тематику: «Теоретичні підходи до розуміння понять «комунікація», «управлінське спілкування», «комунікативна компетентність» публічного службовця в умовах впровадження змін»; «Розвиток комунікативної компетентності публічного службовця в умовах впровадження змін».
Особливу увагу лекторка відвела актуальним для сьогодення питанням, зокрема: особливості комунікації з працівникам, які переживають психічну травму внаслідок бойових дій; правилам спілкування з людиною у стресі чи травмі; правила комунікації з ветеранами/ветеранками в цивільному житті.
Віталій ЛАВРІНЕНКО у межах короткострокової програми «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення» запропонував слухачам тематику: «Теоретичні підходи до розуміння сутності професійного вигорання публічного службовця»; «Стадії та чинники професійного вигорання публічного службовця».
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ), вигорання характеризується «відчуттям сильної втомленості, втрати контролю й неспроможністю досягти конкретних результатів на роботі».
Сподіваємося на подальшу співпрацю!