В університеті триває просвітницька робота з реалізації антикорупційної політики

17 жовтня 2023 року на факультеті психології і соціальної роботи відбулися збори викладачів і студентів, на яких окреслили стратегії реалізації антикорупційної політики.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка Інна Важеніна порушила основні питання антикорупційної політики в освітній діяльності. Зокрема, йшлося про принципи правопорядку в контексті протидії корупції, показники та причини корупції, а також про способи і заходи антикорупційної безпеки. Інна Леонідівна наголосила на необхідності прозорих, чесних, відповідальних взаємин в університеті, оскільки це, на думку фахівчині, є вирішальним переможним чинником у розбудові повоєнного суспільства.

Дякуємо шановній Інні Леонідівні за важливу просвітницьку акцію на факультеті психології і соціальної роботи!